System likwidacji szkód

.NET, Azure, Angular

Jako FullStack Developer będziesz odpowiedzialny za pełen wachlarz zadań, począwszy od „client-facing” po zadania czysto techniczne oraz DevOpsowe. Pracując na frontendzie zajmiesz się samodzielnym projektowaniem interface’u. System, który będziesz rozwijać jest odpowiedzialny za usprawnienie procesów likwidacji szkód. Jest to najbardziej ugruntowany system rynkowy w Skandynawii.

Sektor

Szwecja

Kraj

IT

Dołącz do nas

Wyzwania

  • Budowa algorytmów służących do poprawy jakości
  • Utrzymywanie wysokiej jakości standardów wytwarzania oprogramowania
  • Rozwiązywanie problemów programistycznych oraz optymalizacja kodu

Zespół

W skład zespołu wchodzi 8 doświadczonych developerów oraz tester automatyzujący, którzy mają wpływ na dobór technologii w projekcie oraz wspólnie podejmują decyzje dot. architektury. Na co dzień praktykują code review czy pair programming. Opracowana jest też obszerna dokumentacja, która ułatwi wdrożenie.

Technologie

.NET, Azure, Web API, Blazor, WPF, WCF, SQL Server, Angular

Wybierz...
W związku z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych tj. Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku, jak również treścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: zobacz więcej >