Platforma IoT oparta o architekturę mikroserwisową

Java

Rozwijaj platformę Cumulocity IoT, służącą do zarządzania aktywami, oprogramowaniem, alarmami, konfiguracji urządzeń oraz rozwiązywania problemów, a to wszystko w sposób zdalny. Cała aktywność odbywa się w czasie rzeczywistym. Platforma pozwala na swobodne łączenie urządzeń z aplikacjami, dzięki czemu użytkownik sam wybiera optymalną konfigurację spełniającą jego wymagania ekonomiczne i funkcjonalne.


Ekosystem Cumulocity IoT opiera się na architekturze mikroserwosowej hostowanej w środowisku Kubernetes, które jest dostarczane i wspierane przez zespół inżynierów DevOps. Platforma korzysta z następujących implementacji Kubernetes - Amazon EKS, Azure AKS, Google GKE i OpenShift.

Sektor

Niemcy

Kraj

IoT

Dołącz do nas

Wyzwania

  • Rozwijanie platformy pod kątem logowania, bezpieczeństwa i testów integracyjnych
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności w oparciu o backlog
  • Pisanie testów funkcjonalnych (Cucumber/Spock)
  • Pisanie testów jednostkowych
  • Utrzymywanie wysokiej jakości standardów wytwarzania oprogramowania
  • Rozwiązywanie problemów programistycznych oraz optymalizacja kodu
  • Wdrażanie nowej wersji oprogramowania
  • Świadczenie usług wsparcia i utrzymania systemów / przegląd kodu.

Zespół

Dołączysz do międzynarodowego zespołu, który składa się z ośmiu osób - lidera zespołu, programistów Java (Junior/Mid/Senior) oraz testerów automatyzujących. Zespół pracuje w modelu Scrum z kilku miast w Polsce i Niemczech.

Technologie

Java 8+, Maven, Kubernetes, Junit, Spring, Spring Boot, MongoDB, Angular

Wybierz...
W związku z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych tj. Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku, jak również treścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: zobacz więcej >