Platforma Hospital Information System dla lidera branży eHealth

Java

Dołącz do zespołu pionierów zdrowia cyfrowego i pracuj nad platformą, która oferuje E-usługi dla pacjentów i personelu medycznego. Oprogramownie dostarcza rozwiązania bazujące na zapisie danych pacjenta w aplikacji webowej, znajduje zastosowanie we wszystkich dziedzinach medycyny, gwarantując jednocześnie efektywność i bezpieczeństwo. Celem współpracy jest rozwój oraz integracja systemu HIS, który umożliwia tysiącom użytkowników dostęp do wszelkich danych medycznych w jednym miejscu.

Sektor

Polska

Kraj

eHealth

Dołącz do nas

Wyzwania

  • Rozwój oprogramowania medycznego klasy HIS
  • Dbanie o jakość kodu i całego produktu
  • Udział w tworzeniu nowych koncepcji oraz w proponowaniu nowych rozwiązań
  • Praca zgodnie z praktykami Clean Code
  • Tworzenie testów automatycznych (jednostkowe, integracyjne, wydajnościowe)

Zespół

Tech Lead, programiści BackEnd i FrontEnd, testerzy automatyzujący, Scrum Master, Product Owner oraz Architect. Zespół pracuje w metodyce Scrum, w modelu rozproszonym.

Technologie

Java 8-11, Spring, JavaScript, HTML, Angular 11, SQL, Git, Oracle DB

Wybierz...
W związku z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych tj. Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku, jak również treścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: zobacz więcej >